İçinizdeki Sesi Dinleyin!

matt

Matt Simons (müzisyen)

Bu sabah yandaki ses çok özel bir parçayla ödüllendirdi beni. Güne böylesine ritmik ve akustik bir şarkıyla başlamak içimi huzurla doldurdu. Sakin ve kendi harmonik ezgilerinde ilerleyen bir şarkı. Hiç rahatsız etmeden kulağınıza misafir olmayı başaran şarkılardan. Ruhunuzu dinlendirecek şarkı hemen aşağıdaki videoda!

 

Şarkının ismi Catch & Release, yani “yakala ve serbest bırak”. Bu huzurlu tona sahip şarkıyı dinlediğinizde içinizdeki sese kulak vermeye başlayacaksınız. Güne nasıl başlamak istediğinize o sesle birlikte karar vereceksiniz. İçinizdeki sesi yakalayıp onunla birlikte enerjik ve dolu dolu bir gün geçireceksiniz. Gün sonunda da artık onu serbest bırakacak, kendinizi tatlı bir uykuya teslim edeceksiniz.

catch

Catch & Release (Yakala ve Serbest Bırak)

Biraz da şarkıdan bahsedelim: Bu güzel müziğe özel sesiyle renk katan kişi Matt Simons. “Catch & Release” Amerikalı bu genç müzisyenin piyasaya sürdüğü ikinci şarkısı. 2010dan beri müzik hayatına atılan ve profesyonel olarak şarkıcılığa devam eden Matt Simons dinlediğiniz şarkıyı 2012 yılında dinleyicileriyle buluşturdu. Henüz 28 yaşında olan müzisyenin bu single‘ı ilk piyasaya çıktığında Amerikada pek tutulmasa da Avrupa ve diğer kıtalarda kendini dinletmeyi başarmıştı.

Şarkının sözlerine dikkat ederseniz meditasyon odaklı olduğunu farkedeceksiniz. Müziğin ve sözlerin ahengine kendinizi kaptırdığınızda düşüncelerinizin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Eğer içinizdeki sese kulak verirseniz o zaten size güne nasıl başlamanız gerektiğini fısıldayacaktır!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s